Stobill je moderní marketingový nástroj, který díky nejnovějším technologiím umožňuje obchodníkům sofistikovaně pracovat se zákazníky a akcelerovat růst Vašeho podnikání.

Základem je software pro vytváření digitálních účtenek. Ten dokáže zákazníkům posílat prodejní doklady v elektronické podobě na jejich on-line účet.

Img1
Img2
S využitím této technologie může každý obchodník:
  • cíleně komunikovat a budovat vztah se svými zákazníky
  • odměňovat zákazníky chytrými benefity
  • odlišit se od konkurence kvalitou poskytovaných služeb
  • znát svoje zákazníky a mít podnikání pod kontrolou
Dozvědět se více

4 důvody proč se Stobill vyplatí

Pomůžeme vám s péčí o skalní zákazníky

Podle Paretova pravidla 80 procent vašeho obratu tvoří 20 procent zákazníků. Pomůžeme vám tyto nejlepší zákazníky najít a dáme vám do rukou nástroje, abyste s nimi mohli efektivně pracovat. Z jednoho uživatelského účtu můžete sledovat nákupní chování zákazníků, komunikovat s nimi a získávat zpětnou vazbu.

Pomůžeme vám zvýšit jejich loajalitu

Loajalita je běh na dlouhou trať, a pokud nemáte to správné vybavení, nemůžete tento závod vyhrát. Vítězí řešení, které je součástí všech fází nákupního procesu. A přesně to Stobill umí. Je to komplexní marketingový nástroj, který zákazníka provází od rozhodnutí koupit, přes cílenou nabídku, až po vystavení a uložení elektronické účtenky do jeho Stobill účtu.

Pomůžeme vaší značce zlepšit image

Dokažte vašim zákazníkům z online generace Y, že rozumíte jim i novým trendům. Budou potěšení, když jim místo papírové účtenky pošlete elektronickou, která se jim navíc promítne do přehledného seznamu výdajů v jejich Stobill účtu. Ocení, jak je to jednoduché, praktické a ekologické a budou se k vám rádi vracet.

Pomůžeme vám získat konkurenční výhodu

Nabídněte zákazníkům něco navíc a buďte více vidět v rámci komunikace značky Stobill, kterou uděláme za vás. Stobill je skutečným parťákem vašich zákazníků, protože s jednou kartou získají řadu výhod a jsou tak ochotní u našich partnerů více utrácet.

Věrnostní program, opakované nákupy, cílený marketing, elektronické účtenky, elektronická evidence tržeb. Existuje mnoho důvodů proč se Stobill vyplatí.